Wet n wild - Art in the streest paleti

Merhaba..
     Bir çoğumuz renkli renkli göz makyajları yapmaktan çekinir, yapamayız. Ama bir kez yaptıktan sonra alışır her defasından ellerimiz turunculara, sarılara gitmeye başlar..
Benim de aynen öyle olmuştu. Bir gün gratis'e bakınmak için girdiğim zaman bu güzel far ile karşılaştım. Önce kullanamayacağımı düşünerek aldım. Fiyatı da çok makuldü. 9.90 tl gibi bir fiyata aldım. Ama kullandıktan sonra düşüncelerim değişti. Kendime renkli göz makyajlarının daha çok yakıştığını düşündüm.

    Cıvıl cıvıl renkler var palette insan baktıkça daha çok seviyor paleti 😍 5 farklı mat renkten ve 2 adet aplikatörden oluşuyor. Mavi, mor, sarı, yeşil ve turuncu olmak üzere.


    Renkli makyaj severler için ideal renkler de ve pigmentasyon gayet başarılı. Kalıcılığı da çok iyi eğer bir far bazı kullanırsanız daha da iyi olabilir. Tek sorunu biraz tozutma yapıyor olması.


     Beni en çok cezbeden herkes gibi turuncu ve sarı renkleri oldu. mor ve mavi ile bir göz makyajı yaptım ve mor renkte farın göz rengimi daha çok ortaya çıktığını gördüm.
   Göz makyajlarım da bu şekil de oldu.Ben çok beğenerek, severek kullanıyorum bu wet n wild paletini. Dediğim gibi tozutması hariç bir eksisi yok paletin ❤️ 
   Şuanda satışı var mı hiç bir bilgim yok bayadır rastlamıyorum bu palete 🙈🌺Unknown

Instagram