W7 - AFRİCA ALLIK

W7 markasına ait AFRİCA ALLIK ne zamandır almak istediğim ama alıp, almamak arasında kaldığım bir allık/bronzer'dı. Eveshop'un online alışveriş sitesin de yapmış olduğu indirimi görüp almamak elde değildi..

 

Dış görünüşü ve ambalajıyla beni mest eden bir allık öncelikle. Tozutma hiç yok denilecek kadar az. İçerisin de bronz-kahve, pembe ve somon rengi bulunmakta. Pembe renk yoğunluklu bir şekilde gözüküyor ama sürüldüğün de ise tam bir bronzer gibi.
Kış aylarında allık ve kontür olarak kullanılabilirken yazın tüm yüz de kullanılabilir bronzlaştıktan sonra. Benefit'in allıklarına çok benziyor. 

 İçinden görselde ki gibi ufakta bir fırça çıkıyor. Kılları çok sık ve yumuşak, fazla kullanışlı bulmadım ama mecburiyet halinde kullanılır bir fırça.
    Hem allık hem bronzer hemde kontür olarak kullanılabilir. Çok acil bir işim olduğu zaman, kontür yapacak vaktim olmadığında çok işime yarıyor gerçekten. Bende ki duruşu bu şekilde. Umarım size yansıtabilmişimdir. Şuan iyi ki almışım diyorum. Bence herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün.İndirim de bulursanız mutlaka bakın derim.
Eveshop online mağazasından İndirimli fiyatıyla 12.25tl almıştım. Severek kullanıyorum.

Unknown

Instagram