ZİGAVUS ELİXİR ARGAN YAĞI

Öncelikle merhabalar..
Saçlarım benim vazgelçilmezimdir. Hoş ki her kadın için böyledir. Herkes saçlarının ışıl ışıl parlamasını, dikkat çekmesini ister. Yani ben bu şekilde olsun istiyorum. Saçlarımın güzel kokması, parlaması, yumuşacık olması benim için çok önemli. Başlıktan da anlayacağınız gibi sizlere ZİGAVUS markasının ARGAN YAĞINDAN bahsedeceğim.Üründen biraz bahsedecek olursak; Zigavus Argan yağı içerisinde avakado bulundursan bir bakım serumudur. Saç kırıklarının onarılmasını ve saçın beslenmesini sağlar. Argan yağı günlük kullanımda saçın gücünü geri kazanmasına yardımcı olur, saçı dış etkenlere karşı korur. Isı vs. gibi.

Zigavus Argan yağından bir beklentim yoktu. Heveslenmeden önce kullanıp, etkilerini görmek istedim. 
Bir süredir kullanıyorum ve inanılmaz memnun kaldım. Bitmesin diye uğraşıyorum ve bittiğin de tekrar alacağım bir ürün oldu benim için. Saçlarım hafif nemliyken saç boylarıma eşit şekilde uyguluyorum ve kurumasını bekliyorum. Ne yazık ki saçlarımı arada düzleştiren birisiyim, ısı saçlara aşırı zarar veriyor. Zigavus argan yağını saçlarımı düzleştirmeden öncede kullanıyorum. 
Yazının başında da bahsettiğim gibi Argan Yağının saçıma verdiği yumuşaklığı çok seviyorum. Tabiki kokusunu es geçemem, kokusu şahane ve saçımda kalıcılığı mükemmel...
Saçıma verdiği parlaklığın da sözü edilmeden çekilemezdi:)
Daha kısa ve öz bahsedecek olursam. İnanılmaz beğendim ve çok sevdim.
Zigavus Elixir Argan Yağını instragram: @zigavuscom sayfasından ve eczanelerde bulabilirsiniz.

Unknown

Instagram